| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un blog... puteti sa-mi sugerati ce as putea posta/despre ce as putea posta? mersihappy.(funda+vot)

Răspuns Câştigător
| YangMin a răspuns:

Poi despre subiectul glogului.Dar sa iti dau cateva sfaturi:

Daca ai cont pe clopotel si ai grup poti sa afci blogul grupului si sa il folosesti in scopul grupului tau!

Poti sa pui despre prietenie

Despre o tara anume

Despre o materie

Despre o vedeta/actor

Despre un film/serial

Despre o trupa de muzicaa

Despre bijuterii

Despre o limba anume

Despre Farduri, bijuterii si tot ce tine de frumusete

Sau pur si simplu despre ceva ce iti place

SSper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Cristynaa a răspuns:

Despre subiectului blogului. depinde de ce blog tiaia facut poti posta multe.lucruri iti spun pe privat daca vrei:X:X:Xfunda?