| Tokha a întrebat:

Ce e peste tot pe YouTube in comentarii "KONY 2012!"?!

4 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Un psihopat cu o viziune, care forteaza copii sa lupte pentru idealurile lui, mai exact a abuzat de 66.000 de copii, cel putin asa zice presa... Bull Shit.

| Apache a răspuns (pentru CrazyTeenager):

Nu neaparat...ce s-a spus despre el e in mare adevarat!
Campania in schimb lasa putin de dorit, doar 13 % din fonduri ajungand cu adevarat la copii din africa!
Postasem ieri o intrebare la care faceam reclama acestei campanii fara sa stiu toate detaliile, dar chiar daca organizatia e subreda...nu e chiar ceva rau faptul ca atentia lumii se indreapta din nou spre organizatiile caritabile!
Asta e principalul avantaj in toate povestea asta...nu ce fel de organizatie este aceea, sau cati bani si-au luat pentru acel video

| CrazyTeenager a răspuns (pentru Apache):

Da, e bine de stiut ca exista si parti ale lumii, unde oamenii o duc mai rau decat in Romania.

| Apache a răspuns (pentru CrazyTeenager):

Si totusi daca ii intrebi spun ca la ei e mai bine...