| urbanghost a întrebat:

Ce marca de tigari fumati ( pentru fumatori, bineinteles )?
Care sunt dupa parerea voastra cele mai tari tigari?

Răspuns Câştigător
| Mikezilla a răspuns:

Dupa mine ar fi Davidoff alea negre da nu mai stiu cum le zice, daca tragi un fum din alea iti scuipi plamani

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru copii dunhil albastru, kent4, mallboro red iar pentru mosi care nu ma au ce sa isi distruga carpati si plugaru

| EcstasyW a răspuns (pentru anonim_4396):

Mallboro red pentru copii?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Black stone fumez de obicei si sunt destul de tari... dar cand raman in pana pe strada si nu mai am de unde lua ma multumesc cu un Dunhill negru sau un Kent 100s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Black Dunhillwinking nu stiu daca se ma gasesc in romania.nu am prea vazutthinking dar.iti sugerez sa nu te apuci.mai bine fumezi kent 4. 8 malboro. dar. cele mai tari sunt Black Dunhillwinking daca fumezi 3 tigari pe zi.:-s Ma rog.SUCCESwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dunhill rosu ( Fine Cut Rich Taste sau Master Blade ) Astea sunt cele mai tari tigari ever! Numai cei cu antrenament puternic in tigarile tari le pot fuma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti o katana cu 15 lei 1 gram si iti ajunge nu mai fum o zi

| Adelina_5610 a răspuns:

Camel, lm, marlboro roju... si cred ca cele mai tari st lm.thinkingwave

| justi a răspuns:

Verde de paris fumeaza si ai sa vezi

| emokid9329 a răspuns:

Eu fumez Pall Mall albastru de obicei... Marlboro cand nu gasesc... Pall Mall mentol (pentru ca imi place menta laughing ) iar cele mai tari tigari... nu stiu daca o sa gasesti la magazin... aici sunt... se numesc Stallion... au monoxid de carbon 12mg nicotina 1mg iar gudron 10 asa cred tongue da sunt si amare... nu stiu ce e cu filtrul lor... eu am fumat de nevoie 3 pachete... erau o marca noua si am vrut sa le cumpar... am luat 5 pachete k mergeam la tara si sa am in vacanta... dar nu mi-au placut asa mult... de 2 m-am scapat la prieteni dar restul 3 le-am fumat pana la urma straight face poate te intrebi de ce nu fumez si eu renumitul kent? fumez dar ocazional... cand merg undeva cu prietenii asa din reputatie daca pot zice asa... kent s-a lansat prin cluburi si tinerii doar kent fumeaza de moda mai mult... eu nu fac diferenta numai dupa greutatea cu care inspiri fumul in plamani si gust... dar pana la urma toate iti strica sanatatea si tot acelasi gust de scrumiera il ai dimineata in gura... so...winking

| antonella_5557 a răspuns:

Eu cel putin fumez pall mall albastru slims ca nu imi plac tigarile tari tongue

| alex_8403 a răspuns:

Parerea mea o tigara tare pentru varsta mea de 16 ani ee vicetoy am afumat si fumez in continuare

| HelloKittysweet a răspuns:

Pai cele mai tari sunt dunhilurile, cea mai tare marca de tigari este dunhil rosu

| sebitza_7284 a răspuns:

Eu fumez sobranie gold. cele mai tari mi se par plugaru. shoby liber

| elena0123 a răspuns:

Eu una fumez davidoff alb.:d si cand nu am davidoff imi cumpar dunhil albastruhappy

cele mai tari tigari mi se par ca sunt kent-ul, carpati si malboro

| Allviewcitylife a răspuns:

Parliament aqua blue