| BelleDy a întrebat:

Ce oras al Romaniei este cel mai frumos dintre: Iasi,Timisoara,Cluj, Craiova si Brasov?

15 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Salzburg happy

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Brasov datorita celebrei legende cu vampiri, datorita arhitecturii si istoriei.
Este uimitor sa vizitezi castelul Bran, iti da o senzatie stranie dar placuta.
Suvenirurile [desi sunt "Made in China" unele] merita toti banii...Ce pot sa zic? Merita vizitat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Brasov

| DyNo a răspuns:

Eu spun Brasov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orasul din urma crede-ma pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brasov, care are pe deasupra si potential turistic mult mai mare.

| ImperfectlyPerfect a răspuns:

Brasov si Clujwinking

| angellswig a răspuns:

Sunt Craioveanca, dar spun ca si Timisoara si Brasovul sunt frumoase.

| alicepika a răspuns:

Timisoarabig grin

| RobyK2 a răspuns:

Dintre cele enumerate de tine, Brasov.

| yoelee a răspuns:

Slatina!

| Maui2012London a răspuns:

Constanta!

| Picaturi1de2apa3 a răspuns:

Brasov! LOL

| Valy097 a răspuns:

Fiind clujeanca, normal ca voi zice Clujhappy si Brasovul e f. frumos

| DinoHano a răspuns:

Brasov!:d