| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de culoarea verde? Dar de cea albastră? Pe care ați prefera-o? Mie îmi place verdele, îmi inspiră armonie.

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu am vreo părere.

| RAY a răspuns:

Bleumarin,ador nuanta, am vazut niste blugi la 700 de ron,trebuie sa fii ok la greutate sa porți blugi,verdele e bun daca ceri atentie,e culoarea naturi,rosu e pentru a atrage atentia fetelor, vb serios, ochii verzi atrag inima oriciu., albastru noi il identificam cu cerul, cu oceanul, deci e o culoare bune sa nu prea e asa narcista

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nicio parere, este doar o culoare. Deci... oricare (da mai mult verde).

| Invictusman a răspuns:

Verde prefer și eu.