| frumushyk a întrebat:

Ce porecle sunt pentru numele Laura?

47 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lara happy dar au dreptate porecla o pui dupa sentimentele tale fata de o anumita persoana si poate si dupa cum aratabatting eyelashes...la mine in clasa avem o colega pe nume olga-alexandra si toata lumea o tachineaza care mai de care pentru ca ei nu-i place sa i se zica olga si au diferite "porecle" pentru ea dar ma rog porecla nu se alege in functie de nume dar fiecare facu cum vrea o:-) p. s lara ~~~> porecla cea mai gr8 4 u sau alice laughing {ca-mi place mie filmul si melodia}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P mine ma cheama laura si toti imi zic larry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lulutzu lulucica
etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laricica, laurica, lary,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumitrita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti pe mine ma chema Laura.Sh va dau niste exemple:Lauraaa., Lara, Lolli, Laurica, Laueiiiiciii, Sh mai sunt am multelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laurik frumushik:-P
]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lola, lory, lau si lala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lulu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pidarasca

| BybyBlondina a răspuns:

Laly, Laurica, l-aura, Laurici, Lara, loricik, lori, balaura, LAu.

| zmaster4M a răspuns:

Lala

| XxandaXx a răspuns:

Pe o colega o cheama laura, si noi ii spunem, in gluma, lauritsca frisca. laughing

| sunshinelora a răspuns:

Cam lau, lora, laurici prichilici laughing, licurici... LLolly.cam astea sunt...cel putin asa imi spun prietenii

| bOn3y a răspuns:

Lau
Lola
Laurici
Laurush

| printulnestor a răspuns:

Balaura(daca esti rea) si cum vrea el (daca esti buna)

| anaroxy a răspuns:

Lulu e cel mai fain
dar pentru ana?
anamaria roxana...ca asa ma cheama
help me plsss!
:X