NOname
| NOname a întrebat:

Ce preferati, o cina in doi la lumina lumanarilor, cu muzica buna, mancaruri exotice, sampanie si destainuiri sau o invitatie la un eveniment formal (un party), unde vor fi toti prietenii si familia?

Răspuns Câştigător
| lauru a răspuns:

Mi-ar place o cina in 2, doar eu cu tine,la lumina lumanarilor,cu muzica buna,cu putina sampanie, fara mancaruri exotice, cu destainuiri si urmata de o plimbare si mai romantica.

151 răspunsuri:
| valentinalina a răspuns:

O cina in doi love strucklove struck:X

| aLexx_6290 a răspuns:

A doua varianta:X

| phantom1234 a răspuns:

O cina in doi.e mai romantic. dupa parerea mea. funda pls

| siminutzza a răspuns:

Partytonguetongue

| ioana2011 a răspuns:

Detoate!

| dorinyo a răspuns:

As prefera sa particip la o petrecere cu prietenii si familia.

| anca95deea a răspuns:

O cina in 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cina in 2love struck, e romantic si frumos:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cina in 2 cu de toate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot o cina in 2 si eu.din pacate si eu sunt tot sgtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer cina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele suna bine, dar pentru o seara unde vom fi numai noi, sunt tentata sa o aleg pe prima love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O invitatie la un eveniment formal unde sunt toti prietenii si familia iar apoi as merge cu cel iubit intr-un loc mai retras frumos, am lua cina sau daca e pe mare ne-am plimba pe plaja love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A 2-a varianta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varianta a doua...

| valyrn a răspuns:

Party

| Ngh a răspuns:

Cina in doi big grin

| mara_3293 a răspuns:

Pai cel mai potrivit lucru ar fi o cina in doi :X cred ca stie toate lumea cat de romantic este dar nu poti sa nu accepti nici "distractia"winking... totusi ramane prima varianta big grin

| emo_4562 a răspuns:

O cina in 2 e cel mai romantic si mai fascinant lucru?

| Smile_9338 a răspuns:

Desigur ca o cina in doi...e mai romantic si in plus nu se uita toti la tine ce faci...

| jorj516 a răspuns:

Eu de ex prefer o kina romantika la luminaq lumanarilor cu muzicaa buna si sampanie

| course a răspuns:

Nu stiu cred ca un party ca intalniri am tot avut!laughing

| vivi678 a răspuns:

As prefera prima varianta, dar sa am cu cine.

| nutzy a răspuns:

O cina in 2

| Florin_6544 a răspuns:

Prefer prima variantă, cea cu cina în doi...

| BogdanCR7 a răspuns:

Cand esti cu persoana iubita nu mai conteaza nimic de mai sus.

| L0relay a răspuns:

Depinde de persoana careia ii pregatesti surpriza, dar dupa parerea mea o cina romantica la lumina lumanarilor e surpriza ideala poti surprinde astfel persoana iubita

| Lore_7664 a răspuns:

Eu asa alege un party ca acolo macar nu e familia si e mai bine sa nu stie ca esti cu cineva numai prieteni apropiati.

| Adela_1922 a răspuns:

Party happy Imi place mai mult sa stau cu prietenii...
Iubitul meu nu prea le are cu romance. happy e mai rigid