| acerr a întrebat:

Ce teme sa mai discutam? mie imi place orice si accept orice

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dezvoltarea personala

| acerr explică (pentru RAY):

Fain,fizic si psihic

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ce parere ai de tehnologia Pumpe Düse, aparuta ca o "noutate", pe cand altii faceau common-rail de ceva timp?

| LPCTSTR a răspuns:

Când crezi că se lanseaza telescopul Webb?
Eu zic c-o sa-l mai amâne 1-2 ani sad

| acerr explică (pentru LPCTSTR):

De ce sa amane? pai vor vedea mult mai bine

| LPCTSTR a răspuns (pentru acerr):

Yk, teste care se prelungesc la infinit...
Când te gândești că telescopul ar fi trebuit să fie lansat anul trecut pe 16 octombrie.
Imaginează-ți dezamăgirea când am aflat că lansarea s-a prelungit până-n 2020, și anul ăsta s-a prelungit iar... 2022 adică... DE CEEE? crying

| acerr explică (pentru LPCTSTR):

Cand au anutat ca planeta Saturn va fi vizibila toata noaptea, iar ne au aburit, nu au specificat ca trebuie telescop. si ma uitam in zadar

| RAY a răspuns (pentru acerr):

Eu am vazut o azi noapte

| FreddieM a răspuns:

Despre veganism?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

thinking
Care-i viața prin Republica Moldova?winking

| GouDidodino a răspuns:

Despre babardeala

| Arrakis a răspuns:

Putem sa si tacem. Nu trebuie neaparat sa discutam doar pentru ca ne plictisim...doar zic.