| mady_1396 a întrebat:

Ce trebuie sa faci pentru a obtine cetatenie americana? (i mean...in viitor as vrea sa o obtin si pe cea americanalaughing

3 răspunsuri:
| cristina21 a răspuns:

Sa te casatoresti cu un american ar fi cel mai indicat si mai simplu...winking. bafta la vanatoarea americana...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce esti dispusa sa faci pentru asta? Cei mai multi accepta sa munceasca, tu ce zici?

| Patrisia14 a răspuns:

Eu am cetatenie si m-am nascut acolo sa te casatoresti cu un american sau sa stai acolo mai mult timp.