| alle529 a întrebat:

Cine se uita la serialul "A ta pentru totdeauna" de pe NationalTV, Vidya o sa aiba un copil cu Sagar?love strucklove strucklove struck ...sau Vidya minteste?sadspuneti-mi va rog! kiss

51 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vidya minte, apoi peste cateva episoade afla sagar si se intampla multe multe...si apoi peste alte episoade (f multe)sagar si vidya mor, apoi dupa 29 de ani(la ei)se vor reincarna si...asteapta sa vezi ce se intamplatonguebig grin ca tot impreuna vor fi dar numele lor va fi:amar(sagar) si divya(vidya), si cred ca vor fi vreo 600 de episoade.pa pa vizionare placutawinkingbig grin:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva unde mapot uita inainte la film...sa-l vad inaintesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vroiam sa morara vidya si sagarsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vidya minte pentru al salva pe Sagar din ghiarele Sindurei... dar Divya chiar o sa aiba un copil cu Amar...kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu. nu dar Vidya minte deoarece vrea sa-i atraga atentia Sindurei pentru a nu mai incerca sa-l omoare pe Sagar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minteste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu siguranta va avea un copil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu:X:X:X:Xma uit dar cred ca ai aflat deja ca nu e insarcinata... dar o sa aiba intr. un sfarsit:Xoricum tare telenovela asta>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai draga vidya minte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vidya o saaiba un copil cu Sagar dar peste mai multe episoade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu cred ca da o sa aibalove struck ca trebuie sa o distruga pe aiaoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita alina. da. vidia si sagar o sa aiba un copil. da. minteste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minte... dar cand e divya o sa aiba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap o sa aiba un copil, Bharat o so omoare pe Sindura dar ia intr-un final ea o sa se intoarca iar mai tarziu Sindura o sa intre la inchisoare si o sa fie legata de maini cu lanturi iar ea o sa inebuneaska Filmul o sa se termine la botezul copilului lui Amar si Divya bye.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vidia no sa aiba copil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vidia nu minteste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amar si divya vor a vea o fetita pe nume dya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| claudya21 a răspuns:

Minte ca sa fie sagar fericit si sa sa nu fie in primejdie

| claudya21 a răspuns:

Buna minte ca sa nu i mai faca sindoora rau si sa il lase in pace