| Butsilee a întrebat:

Cine stie cum se foloseste programul ares big grin pentru downloadat muzica straina crying dau fundita [-o

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai il downloadezi de pe vreun site, e gratis, apoi dupa ce il ai, dai la search sus vezi ca apare internet, library, screen, search, transfer, chat, control panel, tu dai la search, alegi ce fel de fisier doresti, vezi ca apare acolo o lista unde scrie all, audio, video, image, document, software, other.alegi in ce format vrei, sus in stanga este o casuta unde poti scrie numele melodiei care doresti sa o descarci, sau scrii un cantaret si apare toate melodiile lui, sau scrii muzica straina si iti apare o multme de melodii straine, dupa ce ai scris dai search now si iti apar, dai clik pe butonul din dreapta mouse-ului si dai download, apoi sus precum ti-am zis apare si transfer, dai acolo si iti apar melodiile descarcate, dedesubt iti apare locate file, acolo se vor salva toate melodiile descarcate si le poti copia daca vrei pe pc! Sper ca ai inteles!kiss

2 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Buna,
Eu folosesc acest program. In momentul in care intri dai pe search artistul sau melodia pe care o cauti, si apesi dubluclick pe cea care o doresti.
Poti sa imi scrii in privat daca vrei mai multe amanunte.
Este simplu de folosit programul Ares, nu numai pentru a descarca muzica.
Mult succes.

| thestiffmeister1 a răspuns:

Pai dai clik pe tagul search scrii melodia apoi astepti sa o gaseasca... apoi dai click dreapta si downloadwinking