| Gabriel7882 a întrebat:

Cipsurile cu cașcaval chio sunt de post? Scrie la ingrediente cașcaval pudra

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca m au transformat în pudra tot lapte are la baza

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu sunt de post!
Dar iti dau o reteta de cipsuri 100% de post!
Se ia cartoful se curata, se spala! Se feliaza in felii foarte subtiri(de preferat cu razatoarea pentru varza) Se usuca foarte bine in servetele.Se incinge foarte bine uleiul si se da drumul la felii pana devin aurii pe ambele parti.Se scot pe servetel absorvant si pofta buna!

| Hammurabi a răspuns:

Păi cașcavalul e de post? laughing

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Cum sa fie de post dacă are cașcaval? Și dacă e pudra, tot cașcaval este!