| Foca_4528 a întrebat:

Cipsurile lays cu sare sunt de post sau nu?

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Doar cele cu sare sunt de post! mai poti manca si covrigei si sunt destule prajituri de post! Uite si un tort:

http://www.gastropedia.ro/reteta/Tort-de-post-cu-crema-de-banane/1213/

| Klara a răspuns:

Or fi ele de post, dar sunt nesanatoase sad

| OanaG a răspuns:

Da acestea sunt de post, dar Anonim.nu toate sunt de postlaughing mai sunt cu arome de pui, sau bacon.hee hee nu prea consum, spe ca am nimerit. Dar Lays cu sare da e de post:*

| Alecsanndraa a răspuns:

Cu sare da cu alt ceva nu

| Mina a răspuns:

Da. Doar sunt cartofi prajiti cu sare.

| cristianpopa a răspuns:

Daca nu are nimic animal, da.

| Filly_6570 a răspuns:

In zilele noastre orice produs alimentar are o lista de ingrediente, nu ezita sa o consulti sunt sigur ca vei gasi acolo raspunsul pe care il cautibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, toate chipsurile lays sunt de postwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si da si nu sunt cu ulei doar

| NikolasXD a răspuns:

Nujj