| Tourniquet a întrebat:

Craciun fericit, TPU!
Dragoste in suflet, zambete pe buze, colinde sub prag si toti cei dragi alaturi in sfintita zi de Craciun. SARBATORI FERICITE!
La multi ani celor cu numele de "Cristina/Cristian/Cristiana"!
La multi ani mie...hee hee

Ce-ati primit de la Mosu'?!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este încă pe drum, bătrânețea, de!
La mulți ani cu fericire, sănătate și prosperitate în toate.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

April
| April a răspuns:

Sa fii fericita in noul an, Krissy, si sa ti se implineasca toate visele! Mosul mi-a adus un ghiocel in plus la tampla! Dar nu-i bai:toti am imbatranit cu un an, c-asa-i in viata!

| pwp a răspuns:

La multi ani intarziat... happy
Un An Nou Fericit love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani!

Sarbatori fericite!

Sarbatori fericite TPU!

Am primit mai mult, dar sunt incantata de noul meu telefon! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mulţi ani! Multă sănătate!

Crăciun fericit tuturor!happy

Am primit un medalion de argint...

Numai bine!