| Anablondyi a întrebat:

Cum fac sa imi pun alta poza de profil la Facebook fara sa trebuiasca sa decupez poza? Dau funda! straight face

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Intra asa: Edit my profile->Profile Picture-> cauti imaginea si o salvezihappy

| Amy a răspuns:

Buna! Atunci cand iti cere sa decupezi poza, tu de fapt trebuie sa nu decupezi nimic din ea, ci duci spatiul acela gri pana la marginile exterioare ale imaginii, si astfel ramane toata. dupa care dai "Done croping". Eu tot timpul asa fac.winking bafta!