| TheOne98 a întrebat:

Cum fac sa imi pun alta poza de profil la facebook fara sa trebuiasca sa decupez poza, dau funda la cine stie, am nevoie urgent. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Eu am incercat in toate modurile si nu merge.

| Eastwood a răspuns:

Daca postezi poza de pe telefon trebuie decupata, daca o pui de pe pc poti trage la maxim chestia cu decuparea si iti lasa poza in formatul in care e.

| smartlollipop a răspuns:

Daca esti pe telefon, o decupezi foarte putin, dintr-o parte unde nu e nimic interesant. Oricum cand o pui trebuie sa o asezi intr- un cadru. Pe PC trebuie doar incadrata.

Întrebări recente