| Ionutz a întrebat:

Cum imi pot schimba parola la metin2 si stie careva vreun hack cu care pot sa am mai multi bani sau ceva iteme?

Răspuns Câştigător
| Alextpuro a răspuns:

Stiu cum iti schimbi parola dai pe site-ul www.metin2.ro si dai am uitat parola si scrii emailul cu care ai facut contul si numele de utilizator de la cont scrii cuvantul de securitate dai trimite iti va aparea un mesaj da trebuie sa fii on

61 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hack nu e bun e de furat yang sau iteme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu dar as vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei hak?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar sa stii ca mi-am tras teapa de la unu stii ceva ori cat de multe tiar oferii sa nu dai contul sa sa dai iteme bune sa le fac +9 ca te va mintii asa cum m-a mintit si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi in hankuri
Te pacalesc cu hankurile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie niste hac si cum imi pao schimba parola la metin 2 ca mia aflato unu prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hak : daca te vede careva ca ai hak te pune pe forum metin 2 si iti iau din bani asa ca nu stiu ce faci tu da ie un vreau hak si nu stiu cum sa schimb parola la metin ca si eu vreau so shimb asa ca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum iti schimbi parola dai pe site-ul www.metin2.ro si dai am uitat parola si scrii emailul cu care ai facut contul si numele de utilizator de la cont scrii cuvantul de securitate dai trimite iti va aparea un mesaj da trebuie sa fii on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu hack de bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici io nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e cuvantu de siguranta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! poti sa faci asta doar scrie pe google hack metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum poti schimba parola.
Trebuie sa dai pe saitul www.metin2.ro apoi dupa ce ai intrat dai am uitat parola si scrii emailul cu care ai facut contul si numele de utilizator de la cont scrii cuvantul de securitate dai trimite iti va aperea un mesaj pe mess daca ai mess si trebuie sa fii online_rebestoina
Cum te cheama?
sper sa-ti fie de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum iti schimbi parola dai pe saitul www.metin2.ro si dai am uitat parola si scrii emailul cu care ai facut contul si numele de utilizator de la cont scrii cuvantul de securitate dai trimite iti apare un mesaj dar trebuie sa fii onlain. Ma cheama Rebeca Stoina si am 9 ani. Sper ca ti-a fost de folos sfatul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vr sa imi schimb parola de metin dar bag parola care vr eu smi zice ca nu sete corect si sa verifik din nou linkul ca eu am skris bine adresa tot bine dar ma enerveaza ca nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce draq are linkul ala iti zici sal cu numele Id si atat si ma pune sa dau klik pe link si am dat am skris tot cum trebuia si cand colo nu-i buna parola care vr si respect ce-mi zice cu 8 caracatere majuscula miki etc... sa raspunda cineva cum sa imi mearga plzz ca unu mia laut de pe contul de 90 otelu+9(e ninja)mi-a luat kakram+9 cutit aripa diavol+9...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te dracu ma cu hack trebuie sa il dowloadezi ba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot schimba parola la metin2roSpeed va rog ajutati-ma!crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa schimbi parola trebuie sa intri pe sait si sa scrii numele si parola dupa aia dai logare si srie undeva sus datele utiliztorului dai clic si dupaceea dai unde scrie parola si o schimbi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.menin.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca folosesti hack-uri GM iti baneaza contul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am hack de yang dati id

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii contul la logare si vezi ca dai schimba parola si o scrii pe cea veche apoi pe cea noua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matta

| KissYourLips a răspuns:

Intri pe site-ul www.metin2.ro si te logezi apoi dai datele utilizatorului apoi Parola si bagi parola veche si apoi cea noua! Dai funda?:D

| alyn01gr a răspuns:

Simplu cauta pe interet hackul si ca sati schimbi parola ascultal pe Alextpuro. asa sa faci ok? (-_-)