| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Dati-mi niste idei cu ce as putea face in vacanta de vara. Dar fara calatorii si excursii... Ceva ce pot face acasa, la sat sau cu prietenii...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pai optiuni sunt destule depinde de atitudinea ta si de starea ta de spirit.O sa iti insir cateva,
Ai putea sa...:
-Faci voluntariat [ asta oricum te va ajuta mult, atat ca dezvoltare personala cat si la CV in momentul in care o sa vrei sa te angajzi sau la intrarea la facultate]
-Sa faci un site/ forum al trupei de muzica favorite de care sa te ocupi si sa il reactualizezi continuu.
-Sa scrii romane/poezii.[nu-ti trebuie talent pentru asta]
-Sa citesti [daca citesti o carte care iti place o sa vezi ca "a citi" nu suna asa rau]
-Sa te inscri la niste cursuri de dans.
-Sa desenezi/grafica/ pictura.[sunt tutoriale destule pe net]
-Sa inveti o limba exotica [ de exemplu eu invat japoneza]
Important este sa faci ceea ce vrei tu, optiuni vei gasi suficiente, esentialul este sa te simti bine facand acel ceva.
Vacanta frumoasa!

1 răspuns:
| vreauTotulSauNimic explică:

Mersi pentru idei! Vacanta frumoasa si tie!