| anonim_4396 a întrebat:

De curand m-am uitat la filmul"Avatar" celebrul film :X si mi-a placut foarte foarte mult si asi dori sa-mi spuneti daca a citit cinevea deaici cartea si ce parere aveti? ma intereseaza sa o cumpar

Răspuns Câştigător
| Antonimu a răspuns:

De ce sa cumperi cartea din moment ce poti viziona filmul?! doamne, iesi si tu p-afara... cluburi... etc. Iti pierzi timpu aiurea, parerea mea

5 răspunsuri:
| Mitsuu a răspuns:

Nu stiam ca exista o carte pe baza acestui film!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing) ce incurajare mi-ai dat Alynu stiu laughing era sa fie prima carte pe care sa o citesc si iate uite laughing)

| Antonimu a răspuns:

Pai asa e laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dau fundita numai ca ma amuzat rau de tot raspunsul tau si asa incurajare nu o sa mai primesc prea deslaughing))

| Antonimu a răspuns:

Merci mercibatting eyelashes