cami
| cami a întrebat:

Doamne Dumnezeule rolling on the floor

Răspuns Câştigător
HepHap
| HepHap a răspuns:

E un site cu pamflete. Stirea e la fel de adevarata ca si urmatoarea, care ne spune cum a fost inviata o femeie de catre ion tiriac.

http://www.times.ro/previziuni/daniela-pricop/ion-tiriac-a-inviat-o-femeie

5 răspunsuri:
| rozalia25 a răspuns:

Nu cred ca e cazul sa se incalce intimitatea. Mai bine ne-ar educa de ce e bine sa ramanem virgini decat sa ne "testeze".

nony
| nony a răspuns:

Am trait comunism?! sa vedeti de acum incolo.
Ma mir cum de nu a bagat si teste de sex oral.si anal.straight face

| cyufulyky a răspuns:

A inebuni romaniawinking

nu sunt sanataoshi oamaneii astea ...de parca ii intereseaza pe ei cine sta la c*** nostru sa mor eu daca as fi parinte nu as permite sa-mi controleze copilu pana-n c**

~~~jos comunismul~~!

cine e de acord cu mine un crac suslaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa s-o creada ei laughing imediat...atata le trebuie sa puna mana pe mine, ca le bag dintii pe gat...

pe bune, mai, voi chiar credeti asa ceva? oare cu lanterna-n c*r nu ne cauta?