| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Eu am un oracol si as vrea sa-l completati si voi astfel:am sa va pun niste intrebari si cine imi raspunde primul la toate intrebarile, va primi funda, iar ceilalti vor primi multe voturi.Intrebarile:un cuvant de inceput, cum te numesti, ce zodie esti si cand esti nascut, ce inaltime si greutate ai, in ce clasa esti, cum se numesc parintii tai, ai surori sau frati, daca da cati, ce mancaruri iti plac, ce bauturi iti plac, ce animale iti plac, ce culori iti plac, ce masini iti plac, ce meserie vrei sa ai, ce liceu si facultate vrei sa urmezi, ce filme sau seriale iti plac, ce actori iti plac, ce cantereti sau cantece iti plac, unde vrei sa locuiesti si cu cine, unde vrei sa locuiesti, ce id ai, ce nr.de telefon ai, scrieti semnatura,, iti place sa te uiti la tv, dar la calculator, ce ore iti plac, dar profesori, ce animale ai acasa si cate, cum vrei sa arate masina, curtea si casa ta, iti doresti o familie, cati copii vrei, ce nume vrei sa le pui, ce parere ai despre diringinta/diringintele tau sau invatator, pe cine iubesti cel mai mult, ce jocuri iti plac, ai prieten, prietena(iubit/iubita), ce prieteni ai, alege pe cineva din clasa ta si descriel in cateva cuvinte, te plictisesc, descriete in cateva cuvinte, ce echipa de fotbal iti place, cand si pana cand vrei sa ai ore vrei, vrei sa ai si tu un oracol, ce parere ai despre mine, cat ma placi, daca ai fi presedinte ce legi ai da, un cuv, de sfarsit.Acestea sunt intrebarile.

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Ca si cuvant de inceput ma bucur ca ai un oracol, asta inseamna o amintire.Ma numesc Androne Ana-Maria, sunt zodia sagetator, m`am nascut pe 7 decembrie 1996. Am inaltimea de 1.70 si 50 kg. Parintii mei se numesc Dana si Mihai si din pacate sunt singura la parinti.Cel mai mult imi plac oule umplute laughing si ca si bautura imi plac toate sucurile naturale, portocale rosii in special. Imi plac cainii de`asemenea, culoarea rosie ( si negru da e non`culoare deci mno), imi plac masinile sport (nu ma stiu eu cu din`astealaughing ) si as vrea sa fiu psiholog. O sa urmes Liceul Lucian Blaga dar la facultate inca nu m`am gandit. Imi plac serialul The Vampire Diaries si filmul Anticristul. Ian Somerhalder si Paul Wesley sunt actorii mei preferati, iar ca si cantaret imi place Michael Jackson melodia They don`t care about us in special. As vrea sa locuiesc in America alaturi de persoana iubita, numarul de telefon este 07******** si semnatura nu am cum sa o scriu nu e formata din cuvinte.big grin Mai stau la tv si pe calculator rareori,orele mele preferate sunt cele de romana si germana si din pacate profii nu sunt pe placul meu. Nu am animale de casa, masina mea vreau sa fie neagra sau alba, casa sa fie mare daca o sa am familie numeroasalaughing si daca voi doar eu si prietenulun apartament spatios si perfect pentru noi. Imi doresc o familie si cel putin 2 copii,fata si baiat pe care as vrea sa ii cheme Georgina si Dimitri. Diriginta mea este o persoana indulgenta pe care nu o voi uita niciodata si cel mai mult o iubesc pe mama. Imi place foarte mult jocul adevar sau provocare.Din pacate nu am pe nimeni acum, dar am niste prieteni adevarati pe care ii iubesc mult. Colega mea Maria, suntem in aceeasi clasa de 8 ani de zile.Este o persoana de incredere care ajuta pe toata lumea fara ezitare si pe care nu poti sta suparat. Eu in schimb nu ma port frumos decat cu cei care ma respecta la randul lor si care imi dovedesc ca ma pot increde in ei, sunt incapatanata. Nu imi place fotbalul dar tin cu echipa Steaua.Si eu am deja un oracol comnpletata de toata lumea.:* Nu stiu nimic despre tine dar probabil esti o persoana draguta si nici in ruptul capului nu as vrea sa fiu presedinte ar inseamna o rusine pentru mine.

Noroc in viata!

1 răspuns:
| ana_3471 a răspuns:

Heii.rujoiu ana scorpion.2 nov 1997 1.60 sh cevarolling on the floor 55 kg (am oasele tari.nu de alta))a 8-a.ana,,am ol sra.orice in afara de carne:-&. suculetzzlove struck
. catelushi:XrozBMW-urile:X:Xhambalista:Xun liceu sportivlove struck
facultate mai vedem nu sunt sigura unde:-.ia id vb p mes cea_mai_jmechera