| anonim_4396 a întrebat:

Exista maxi taxi/autuobuz de la Costinesti la Cazino Costanta? Sau macar pana la gara Constanta. Cat costa biletul dus intors si cat timp faci pana acolo? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Julianah a răspuns:

Buna! Da, exista autobuz de la Costinesti la Constanta, biletul sa fiu sincera nu prea stiu cat costa insa este cu siguranta mai putin de 10 lei. Cat despre drumul parcurs, faci o ora de la Costinesti pana in gara la Constanta. Pupici!