| anonim_4396 a întrebat:

Exista persoane pe aici carora le displace sa manance in oras sau impreuna cu un grup mai mare de persoane?

5 răspunsuri:
| MolnarsȘtefania a răspuns:

DA

| Violleta2022 a răspuns:

Am intalnit in viata mea doar 1 singura persoana de acest fel si avea probleme foarte grave la mansarda.
Era draguta, sociabila, volubila chiar, dar spunea ca nu-i frumos sa mananci in public, ca mestecatul este un proces intim, care-l faci acasa, singura sau in prezenta sotului, ca si sexul.
Nu am inteles niciodata de unde asocierea asta cu intimitatea sau sexul, dar prietenii spuneau ca mai are si alte ciudatenii si usor-usor s-a cam exclus singura de la petrecerile noastre. Barbate-su in schimb, manca si bea cat pentru 2 si era un slabanog, ca si nevasta sa.

Personal, imi place sa mananc in oras, in special la restaurante bune, in compania familiei sau a prietenilor, sa avem si un pic de ambient sau sarbatoare, cu mancaruri orientale samd.

| RAY a răspuns:

Mie imi place, pentru ca vad ca toti cretini ca se uita la mine, in alte tari nu exista asa ceva, in ro toti te privesc cu binoclu, probabil nu iti place ca esti privita de toti cretini

| mgtow a răspuns:

Nu prea suport sa mananc cu multa lume. Unu face urat cu gura sau vorbesc ciudatenii. Un nr limitat merge dar n-am cu cine. Singur le fac pe toate in viata

Răspuns utilizator avertizat