| mjdhr a întrebat:

Hei :* am si eu nevoie de caracterizarea lu dinu paturica si a lui andronache tuzluc ( Ciocoii vechi si noi) fiecare sa fie de o pagina cam asabig grin pe net nu am gasit asa cum vroiam eu,.

3 răspunsuri:
| Georgiana2905 a răspuns:

Mai copilash, daca nu ai asit-o asa cum voiai tu, atunci pune mana si fa singur. Sau nu te ajuta capul pentru atata lucru? Doamne ca de la intrebarile voastre lumea o ia razna.

| mjdhr explică:

Cred ca pe tine nu te-a ajutat capul cand ai dat raspunsul asta. daca te deranjeaza intrebarea mea nu trebuia sa rapunzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Georgiana nu te mai da inteligenta ca cine stie ce analfabeta sta la tasta din fata ta!