| Millis a întrebat:

Hei, voi a-ti mancat chipuri de la chio extreme cu wasabi? Eu acum mananc, desi am mai mancat o data dar cumparati de la lidl, nu mai stiu firma dar era saptamana japoneza cu 5-6 lei i-am cumparat nu mai stiu pretul aceia sunt chipsuri cu wasabi adevarati! nu pisca nici prea tare nici prea putin, sunt perfect, cat despre astia, ma cam doare stomacul dar tot imi plac, voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| boomblast a răspuns:

N-am mancat dar am auzit ca au gust de hrean...aia cu chilli sunt mai deliciosi, iuti rau

1 răspuns:
| pinguta a răspuns:

Sunt gretosi, nu-mi plac! Eu rontai acum Lay's sete de bere... e noua aroma Lay's si e super buna! Yummiii!