| ღSคภ๔яค a întrebat:

Heyoo all...Va rog ma puteti ajuta?big grin.De Craciu ai mei au spus sa ma gandesc ce vreau sa primesc.Si eu m-am gandit la un nou telefon. Dar nu ma pot decide. Daca ma-ti putea ajuta.big grin Dintre Samnsung Galaxy S, si Motorola Droid X.Va rog helpp mee... FUnda la cel care ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| pRiNcEsS_1238 a răspuns:

Pai eu una sincer as alege Samsung galaxy pentru ca mi se pare mult mai bun si mai frumoswinking parerea meabatting eyelashes

Fundita?big grin

4 răspunsuri:
| T a răspuns:

Sincer nu imi place nici unul, mai ales Motorola Droid X.

Daca preferi telefoane in genul Samsung Galaxy S, imi place mult mai mult Iphonu 4 sau Iphone 3G S.
Deasemenea, imi plac telefoanele de la HTC.
Htc Wildfire sau Htc Disare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia E51

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As putea renunta la alea mentionate de tinehappy eu iti spun sa alegi un LG Optimus One(este cu androit)deci, telefonul e unul bestial si foarte potrivit pentru o fata.In plus telefonul este foarte ieftin(9 euro) in privinta ca are multe chestii suuuper. Dar daca totusi vrei sa alegi unul dintre cele mentionate de tine eu spun sa alegi Motorolahappy

| GhiorghitaGabi a răspuns:

Buna eu as prefera Samsung Galaxy S parerea mea asa cred eu plsssss funda.