| categoriab a întrebat:

Buna am si eu o rugaminte mi-am luat un samnsung galaxy s3 si nu are nici o aplicatie si nici android ma poate ajuta cineva va rog daca puteti sa-mi spuneti ce pot sa fac va multumesc mult

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Inseamna ca ce ti-ai luat tu nu este Galaxy S3, daca ai dat pe el, 2-4 milioane, sa nu crezi ca este S3, pentru ca S3 original nu costa 2-3 milioane

5 răspunsuri:
| Scorpiel a răspuns:

Cum adica nu are android? Aplicatiile le descarci din Magazin Play. happy

| only2k a răspuns:

Posibil să fie un fake happy. Dacă ai dat mai puţin de 800 de lei pe el, cu siguranţă este un fake happy deoarece până şi s3-urile la mâna a doua costă 1.000 de lei pe puţin.

| EdyFcsb a răspuns:

Descarca de pe net si baga-le prin cablu de date ia-le de pe Google Play pentru jocuri sau nu stiu cauta...

| categoriab explică (pentru EdyFcsb):

Multumesc de raspuns dar nu pot pentru ca nu ami arata nici google play nicu alt aplicati si nu ma lasa sa-l conectez la cablu de date pentru ca nu am android pe el

| Daniela_Daniela_2000 a răspuns:

Daca merge netu descarca daca nu suna la compania unde s-a facut si raporteaza