| AriannaCurto2 a întrebat:

Heyy bunaa happy Credeti ca pentru a da o auditie in Statele Unite Ale Americii trebuie neaparat sa fii cetatean American? ( indiferent ce fel de auditie: muzica, teatru, etc) Dau funditawinking

3 răspunsuri:
| TequilaG a răspuns:

Nu cred ca trebuie.

| ForYouBaby a răspuns:

Nu nu trebuie neaparat trebuie doar sa stii perfect limba engleazawinking si sa fi cat se poate de talentata happy
Succes :* happy

| TheCritic a răspuns:

Nu, nu trebuie sa fii cetatean american insa trebuie sa cunosti limba engleza extrem de bine, ca si native speaker. Daca te duci cu un Russian accent, nu te vor primi, cu siguranta. Numai bine!