| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Londra, Paris, Madrid, Roma, Atena, Moscova. Unde ati vrea sa locuiti?

39 răspunsuri:
| GazzaRecordsRo a răspuns:

Daca ti-ai permite sa ma intreti, acasa la tine.

| georgyanaaa a răspuns:

Nicaierea in Romania este cel mai bine decat in alte tari sa vizitez da mai ales sa locuiesc nu

| Butin a răspuns:

Sa le vizitez,. pe toate, dar ca acasa nu-i nicaieri

| zaoo32 a răspuns:

Cand avem o tara atat de frumoasa happy de ce ar vrea cineva sa stea in alta parte happy aici e copilaria noastra primul sarut, prima bataie, primele si multele chiuleli de la liceu sa poti merge in altul sa vezi ce fete au aia pe acolo laughing hai ca-i frumos in Romania happy

| Alin1423 a răspuns:

Sincer mi-ar placea sa locuisc in Plymouth,Cardiff,Swansea,Aberden, Newcastle, Edinburgh, Kingston upon Hull, Norwich sau Glasgow(orase din Anglia) practic pe langa apa happy

| BobocNicolas1995 a răspuns:

Paris

| Bogdannn33 a răspuns:

Roma, Italia.

| Helen022 a răspuns:

Paris, este un loc minunat, multe atractii, ceva romantic rau, pe langa aglomeratiile si atentatele de pe acolo *_*