| anonim_4396 a întrebat:

Ma pasionează tot mai mult domeniul sanatatii si al medicinei.Mi-ar fi plăcut mult sa fiu medic sau vindecator în viata asta dar n-a fost sa fie asa, asta e.Stiti ceva filme bune despre sanatate/medicina sau filme cu doctori/medici cum lucrează în spital?
Am văzut doar Doctorul Minune serialul din Turcia pana acum și mi-a plăcut foarte mult și de aceea întreb.Si documentare interesante despre sanatate dacă știți câteva.
Mulțumesc frumos!

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mie mi-a placut serialul Dr. House.

| EestiSodalane a răspuns:

Recomand Doctor House. Este un serial extrem de bun.