| Marii a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste hub-uri pentru muzica? Nu-mi dati site-uri, am incercat si niciunele nu au muzica pe care doresc eu sa o iau (ma refer la muzica punk-rock).

Răspuns Câştigător
| Swany a răspuns:

Metropolitancablehub.no-ip.info:411

dchub://focshangeles.sytes.net:411/

dchub://dchub.GolaNNet.ro:411/

enigma.evolva.ro

dchub://dc.speedhub.eu:411/

dchub://atco-hub.no-ip.biz:1411/

cosmopolitan.no-ip.org

Presupun ca le poti pune big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu un raspuns pentru asta... dar puteti voi...sa-mi dati un raspuns...: ziceti-mi site-uri pentru muzica punk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite si de la mine un hub mare si misto happy dchub://hub.sonicx.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa redeschis hubul PartyRadio adresa este; dchub://hub.partyradio.si:400 va asteptam acolo.Multumim Echipa PartyRadio