| tputputpu123 a întrebat:

Nu mai sunt stiri?

Sau de ce o aduc iarasi in discutie pe Elodia?
Ma intreb daca Elodia citea cartile lui Agatha Cristiethinking

PS: Sa-l sune cineva pe Hercule Poirot, o sa rezolve el.

3 răspunsuri:
| LittleEvil666 a răspuns:

Pai unu la mana pentru a mai manca si ei o paine si a trage de par o poveste care ar fi trebuit sa se termine de mult ca deja au dat in penibil laughing cu stiri au gasit unghia lu elodia martienii au rapit-o pe Elodia etc laughing La noi totul este pe interes propriu si mass media pupa undeva pe toate c****** gen Bote, Dragusanca Printisorul si alte fufe si da l-am inclus si pe bote si pe printisor pentru ca si aia mi se par niste penali mediatizati pentru ce?

| mona a răspuns:

Pentru bani se aduce in discutie orice subiect de stiri si barfe

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca e cel mai rusinos caz din istoria justitiei romanesti. Dupa toate probele facute publice, tipul ar fi fost arestat de mult.In orice tara democratica din lume.