| danyyyel a întrebat:

O intrebare cu 2 variante : Metin2 sau TPU provoaca o obsesie mai mare? sa raspunda si cei ce joaca metin...hee hee

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Am un baiat in scoala foarte obsedat de metin :-s. In recreatie sau in drum spre scoala spune:"de abia astept sa ajung acasa sa joc metin"...:-s
TPU e o obsesie de-a mealove struck Il ador pur si simplu.

have a nice day!

46 răspunsuri:
| har a răspuns:

Metin2 e cea mai amre obsesie am jucat un timp de p[roba, noroc ca stiu jocuri de miliarde de ori mai tari ca altfel probabil eram si eu un obsedat big grin insa dupa un timp m-am saturat chiar si de asta si intr-un fel cred ca sunt imun laughing

| diablo2 a răspuns:

Va intreb ceva metin2 nu este fain ce lv aveti ce actiune orientala mmorpg am jucat 3 saptamana si m-am lasat

| vally1234 a răspuns:

Pt mine metin2 e o obsesie nu stiu simt acel ceva in mine, simt ca intr ziivoi ajunge cnva...si ai dreptate in metin trece ora ca ziua laughing

| AlexBest13 a răspuns:

E fain mt love struck

| EddieEne a răspuns:

La prima intrebare ai dreptate, provoaca o obsesie! La a2a majoritatea da si ceilal ti nu, dar nu-ti face griji, cineva tot o sa-ti raspunda la intrebari!

| cosminxbeast a răspuns:

Metin2, cel mai smek! si un cuvant pentru metin2 R3SP3CT

| GabrielCanabis a răspuns:

R3SP3CT cosmin... metin2 la putere

| PinkZumm a răspuns:

Buna.Parerea mea este ca Metin2 provoaca o obsesie.Cat despre TPU nu cred ca poate provoca o obsesie

| eugencristinel a răspuns:

Tbu

| eugencristinel a răspuns:

Ala e

| eugencristinel a răspuns:

Tpu

| roxana55 a răspuns:

Parerea mea este ca TPU nu poate provoca o obsesie.In schimb cu metin2 e alt ceva cand te apuci nu te mai poti lasalaughing

| stoicheciu a răspuns:

Nu n-am

| RiccardoPentruTine a răspuns:

Eu am lvl 86 la metin2 si joc doar 2-maximm 3 pentru mine viata e pe primul loc si jocul pe ultimul dupa familie si fetebatting eyelashes

| cristi_4038 a răspuns:

Pff joc de 4 ani metin din prima zi mi-a placutbig grin si TPU ee destul de frumos dar raman la prima mea dragoste mai multlaughing)

| paultanase a răspuns:

Metin2 e o obsesie, am jucat si eu si mi-a parut rau ca am jucat pentru ca iti neglijezi scoala, viata si familia.De atunci m-am apucat de 4S si de WoW.Nu pot sa zic ca 4S nu creeaza dependenta dar parerea mea a fost ca nu e ca un,, drog" ca Metin2.De WoW nu am ce zice pentru ca mie mi se pare un joc frumos si nu mi-a creat dependenta.Bft

| AnDrEyRomanuL a răspuns:

Ambelepe provoaca dependenta