| anonim_4396 a întrebat:

Pe ourworld bag codul test-mode 42 si dupa aia cryptobiologist pentru flow dar acummnu mai merge.De ce? E alt cod? Sau ce? Raspuns urgent va rog

94 răspunsuri:
| sweetkitty222 a răspuns:

Merge doar la ora 10 dimineata

| x99agenty a răspuns:

Pai... uneori expira codurile trebuie sa fii resident sa mai ai acces la el nu stiu eu cum sa-ti zic...

| Effy_7061 a răspuns:

Nui nimica expirat doar trebuie sa pui codu la intervale de timp diferite ok incercati dupa 1 zi sau 2 sigur merge!

| Ana_2762 a răspuns:

Nu are nimic codu dar tr sa-l folosesti 1 data pe zi(la aceiasi ora ca data trecuta) dar poti si mai tarziu