| ShadowGrl a întrebat:

Salll! Care e admin pe metin2 ro? Vreau si eu sa stiu cum devin admin...nu gasesc aplicatile pe forumm...si daca aveti si voi un cont de lvl mia amre de 40 sau 30 sunt fericitaaa...plzz dati-mi daca avetii! Dar cel mai important cum devin adminnnnnnnnnnn? am mare nevoie de asta!

152 răspunsuri:
| Fanaticu a răspuns:

Eu ti-as putea zice! Ca sunt admin! Dar m-a bagat un baiat! Si da ti-as zice daca-s sti! Dar, nu stiu!

| nr914 a răspuns:

1 nu mai dati conturi!
pentru ca doar adminu va poate face gm.
si nu trebuie sa dati contul ca sa va faca. are un program numit "navicat"
cu ala face ce are chef in joc. asta stiu deoarece am si eu server de metin2.