| Oana_9216 a întrebat:

Salut am si eu o problema de cateva zile cineva ma suna cu numar ascuns, exista vreo posibilitate sa-i aflu numarul de telefon?

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Doar daca te duci la politie si faci plangere pentru hartuire. happy

| FemeiaPisică a răspuns:

Aceasta este singura metoda prin care poti afla numarul ascuns:

Daca apelezi la *#30# iti va trimite un mesaj cu textul " Serviciul a fost activat " si cand o sa te mai sune o sa iti apara numarul.
Sau te poti adresa la centrala dar o sa iti faca legatura cu politia.

Centrala prin care poti afla numarul privat este folosite doar in cazuri de urgenta ( EX : daca primesti amenintari de la un necunoscut)

| mady_8925 a răspuns:

Nu.