| MagiciaNBall a întrebat:

Salut.nu situ cu ce sa incep.sunt pasionat de jocul CS 1.6 si as dori sa imi creez un clan.sa facem si server si forum.si de asta as avea nevoie de jucatori foarte, foarte, foarte buni! si de niste oameni care pot face macar un mic forum si un server simplu dedicat meciurilor clanurilor noastre. daca indeplinesti toate aceste calitati(sau macar una) contacteazama la id-ul mike_barca2012! primul care se pricepe la cs, are experienta, stie sa joace si sa faca macar un mic server simplu sa imi dea add! vom creea clanul impreuna! vom fi asazisi cL si ne vom repsecta reciproc si vom baga membri dupa parerile amandurora! Acum am scris grabit pentru ca ma grabesc pe mess vom vorbi mi multe si ne vom cunoaste!
>PS-nu sunt un zeu al cs-ului, si de aceea doresc niste playeri buni! pentru a crea o comunitate de playeri adevarati! sau macar un mic clan cu un server asa de 4Fun!

1 răspuns:
| Evelynne2002 a răspuns:

Spune-i lui Tony Id-ul painakafuzy