| anonim_4396 a întrebat:

din noiembrie vine iarna cu ninsori în toată țara. Aștepta ți iarna? Și la sfîrșitul anului o să avem viscol, probabil va fi o iarnă ca iarna trecută, cu zăpezi în toată țara. Vă bucurati de venirea iernii? Vă multumesc tuturor.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. Urăsc frigul! Îi rezist cu greu...
Nu-mi plac iernile foarte reci (ce exceptia fulgilor mari de nea, care mă fac să plutesc si eu printre ei happy )!
Mi-ar fi plăcut ca iarna să dureze doar o singură lună din an: în Decembrie. Cu sărbătorile alea frumoase, cu colindele... știi tu!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru mine, iarna este un coșmar.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Da, eu sant fiul frigului si il astept cu nerabdare ca sa pot trai la maxim viata.

| Xtadelo a răspuns:

Nu ma bucur straight face
Nu imi place deloc frigul :-s

| anca29 a răspuns:

Nu, e frig si ger, sigur o sa dau iarasi in fund, nu o sa pot inaintea plus ca daca era o iarna usoara imi lua caine pe la sfarsitul iernii, asa imi ia fix in mijlocul primaverii!

| anytzza97 a răspuns:

Iubesc iarna! Abia astept sa ma duc sa schiez...happy

| yuukary a răspuns:

Urasc sa imi fie frig, dar iubesc iarna cu tot ce include ea zapada viscol oameni de zapada ingerasi bataile cu zapada si iarna asta vrau sa fac si eu cateva poze in maieu prin zapada ca toti nebuni ce Dumnezeu laughing Abia astept dar tie iti place iarna?

| atssuka a răspuns:

Buna! Imi place iarna, sarbatorile ei, insa iarna trecuta a fost cumplit..nu as mai vrea o iarna atat de friguroasa!happy

| blondablonda22 a răspuns:

E frumos iarna dar daca ar tine mai putinwinking

| Pana_Monica_Valentina_1993 a răspuns:

Heii! E noiembrie si da-bea astept venirea primilor fulgi de nea!