| Idkidk a întrebat:

voi cum vă simţiţi acum?
Eu cam aşa :
http://imgfave.com/view/1555569
Pentru că am prins pe cineva cu mâţa-n sac.

Răspuns Câştigător
27 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ma simt bine, astept sa treaca timpul, doar imi place sa-l pierd.

| R0R0 a răspuns:

Nasol

| Idkidk explică (pentru R0R0):

De ce?

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Nici eu nu stiu.
M-a luat ameteala.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Pe mine m-a luat ameţeala când am văzut că Bogdan nu mai vorbeşte cu mine în timp ce vorbeşte cu acea persoană care am prins-o cu mâţa-n sac.

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

laughing
Eu ..nu stiu ce mi s-a intamplat.Mereu ma ia ameteala cand merg la biserica, (,) casc incontinuu...

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Eu am adormit o dată la Biserică, şi o babăuţă de colo : Fetiţo, suntem la biserică, nu în pat!

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

rolling on the floor)
Asa ceva! Cum ai reușit?

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Era dimineaţă rău, că eram la o pomană, dar am dormit vreo 20 de minute.

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Si eu era sa adorm azi. Abia mi-am tinut ochii deschiși.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

rolling on the floor

| Florentina9210 a răspuns:

Ma simt bine ca am ramas singura acasa. big grin Mama a plecat la o matusa, tata la servici. Ce imi place cand toata casa e a mea! laughing

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

A ta şi a lui Leon. laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru Idkidk):

Nu il mai bag in casa ca ma cert cu mama. laughing

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

:)) Şi faţa lui e gen : http://weheartit.com/......471/search

| Florentina9210 a răspuns (pentru Idkidk):

Hai pe la mine smug

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

Nu pot, am şi eu un căţel acasă, şi o verişoară... Care vine la mine în fiecare weekend.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Idkidk):

Am nevoie de tine azi, dupa nu te mai chem sad egoista mai sunt

| Staind a răspuns:

Bravo Sherlock

| Idkidk explică (pentru Staind):

Am fost ajutată şi de cineva big grin Dar mă bucur că am descoperit o manipulatoare big grin

| Ion_Lucian_1945 a răspuns (pentru Staind):

Mersi

| Staind a răspuns (pentru Ion_Lucian_1945):

Cu ce ocazie?

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Viaţa întotdeauna ne mai artă câte o foaie, câte o lecţie! Ce să-i faci e live, fără regizări şi scenarii!

| Ion_Lucian_1945 a răspuns:

laughing)))) TARE!