| Raptor1234 a întrebat:

Vreau sa plec la un liceu in Cluj si asa avea cateva intrebari legate de cheltuieli:
Parinti vor sa stau la camin dar eu sunt de parere ca mai bine ar fi la o garsoniera. Cat credeti ca m-ar costa in total lunar o garsoniera care sa arate bine daca bag la socoteala caldura, apa, curentul?
Ce suma ar trebuie sa imi dea parintii mei lunar daca eu vreau sa merg din cand in cand la un suc sau sa imi iau si cate o haina?
Nu sunt bogat dar am o situatie materiala buna.
Va intreb chestile astea pentru ca eu sunt dintr-un orasel mai mic si difera preturile din magazine etc.
Plus ca iar ajuta si pe parintii mei niste sfaturi.
Pace

1 răspuns:
| Steregoi a răspuns:

Toti banii vostri.

Lunar 1000 euro pentru un trai decent.