| ionutz_3878 a întrebat:

Salutare,mi-am reinstalat si eu windows-ul adineauri si cand sa instalez browser-ul de la placa video,dau click pe el si astept sa deschida folderul dar degeaba, el nu se mai deschide. Am renuntat la instalarea placii video si am incercat cu cea de sunet, aceea a mers instalata dar nu functioneaza..nu se aude muzica, nimic. Am bagat windows-ul de multe ori pana acum pe leptopul acesta si nu mi-a facut niciodata figura asta. Care sa fie problema? va rog sa ma ajutati, dau funda!

2 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Nu-i " browser" la placa video ci driver și pentru a rezolva problema cât mai simplu și fără complicații, încearcă și mai instalează încă o dată Windows-ul dar conectat la internet și îşi va căuta și instala singur driverele.
Înainte de asta încearcă un "up date " la modul în care îl ai acum și s-ar putea să nu mai trebuiască să-l reinstalezi!

| gabryel198 a răspuns:

Poti downloada o alta placa video ex: Nvidia, http://en.kioskea.net/......-xp-32-bit