supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Stiati ca in China puteti inchiria iubite?

https://www.youtube.com/watch?v=Kkvpk3k8ars

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu merge. Sa vezi in europa cate romance se baga pe bascalie cand apare aplicatia. Dupa un sex zice gata s-a terminat timpul si tu mai ai 6h pana se termina chiria lol

| RAY a răspuns:

A existat un matemacian care a dovedit printr o ecuatie ca nu exista alturism,toata viata a vrut sa dovedeasca ca nu e adevarat,dar nu a reusit niciodata din pacate sa sinucis la batranete,nu exista alturism exista un fel de recompensa reciproca,eu isi ofer ceva si astept ceva de la tine, un fel de troc, desi ce ne mira asta? daca am scapa de ipocrizie am vedea adevarul mai bine nu spun ca nu exista sentimente, iubire, empatie dar totul se face dintr un anumit interes

| Drimmero a răspuns:

Bleah! obiecte si nimic mai mult sunt astea!

| Hammurabi a răspuns:

Mi se pare o tâmpenie.
De ce ai face așa ceva? Care e satisfacția?

| supadeceapa explică (pentru Hammurabi):

Ai sansa sa socializezi. Si cam atat laughing.
Mie mi se pare trist sa te inchiriezi asa, ca un obiect.

| SG1995 a răspuns:

De ce ți-ai închiria o iubită.
Prostituția o înțeleg, dar nu și chestia asta.
Nu poți cumpăra emoțiile unui om.

| Darkmagic a răspuns (pentru SG1995):

Nu e iubita Sebastian695 deci, nu "cumperi" emotiile nimanui.
Exista un astfel de serviciu in Las Vegas, de vreo 20 de ani.
Chemi o astfel de "prietena" (acesta este termenul, NU "iubita"), si vine o tipa extrem de decorativa (nu la modul sexual sau vulgar), de arati si tu bine pe langa ea, big grin sta pe langa tine, o plimbi prin cazinouri, iti arata orasul, luati cina sau te insoteste la intalnirea de afaceri pe care o ai, TOTUL, fara sa o atingi pe altceva decat brat. happy
E un...ficus cu personalitate, pe care il plimbi cu tine 24 de ore pentru a face impresie.
Nu stiu de unde a inteles lumea ca asa ceva e "iubita", dar probabil chinezoaicele care au imprumutat chestia asta din Taiwan, s-or deda si la iubeli.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Daca stai intr o relatie cu cineva tot oferi ceva,nu vorbesc de banii,si vorbesc de iubire, incredere, sinceritate si astepti si tu sa primesti asta, deci ai un interes, recompensa reciproca

| supadeceapa explică (pentru SG1995):

Nu cumpara emotii, doar compania ei. Tipa din video nu accepta nici atingeri, doar o strangere de mana, deci laughing nu are sens. Doar daca te simti in ultimul hal de singur si n-ai cu cine sa vorbesti sau cu cine sa te joci pe calculator recurgi la asa ceva.

| SG1995 a răspuns (pentru supadeceapa):

Exact asta zicem, înțeleg prostituția, dar pe asta nu nu înțeleg. De ce vrei să cumperi compania cuiva?

| raMLesS a răspuns:

Intrebarea asta e pentru Plato.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cicã in China sunt cele mai submisive femei. Si in USA cele mai cu, rve uneori suntem norocosi cu Româncele noastre sunt cele mai normale la cap. Cred laughing