| SMTHING a întrebat:

Stiti cand incepe sezonul 4 la h2o? love struck

2 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Chiar ininte sa intru pe TPU citeam un articol cu TPU care suna cam asa:
"Ei dupa cum ne asteptam noi sa se filmeze sezonul 4 al seriei noastre preferate si asta este adevarat declara Claire Holt intr-un interviu ca ar fi sezonul 4 sferturi de episoade si un film, asta este neconfirmat dar insa ca se va face sezonul 4. Dar nu stim cand se incep filmarile mai e mult pana se incep deja se fac pregatirile.Si Claire Holt a semnat deja contractul & Luke Mitchell la fel. Si va rog nu mai credeti toate trailerele de pe YouTube pentru ca toate sunt facute de fanii doritori de sezonul 4 pentru a vedea Jonathan M.Shiff. "
tongue sper sa iti fie de folos

| mika a răspuns:

Pentru mai multe detalii despre ho2 clik here
http://rikkicleobella-site.co.cc/
:P