| Andreea_8014 a întrebat:

Unde pot gasi si eu melodia de la"Fara sani nu exista paradis" Aia care o canta in film nu la inceput
Help please

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canciones de la serie"Sin Tetas No Hay Paraiso" conciertos10.com/gira-conciertos-conciertos le ai pe toate aici.

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe melodia de inceput de la fara sani nu exista paradis si apare aia care o canta in film

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti pe google "fara sani nu exista paradis" muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sin Senos No Hay Paraiso-Las Chicas Del Barrio ...asa se numeste...cautawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe google la diabla download si iti da toate mel intr-un fisier

| ella_7588 a răspuns:

Daca vrei so asculti pe aia de la inceput intra pe http://www.youtube.com si scrie asa "Sin Senos no hay Paraíso (Entrada de la Telenovela)" eu asa am gasit-o.

| Alina_Alina_1998 a răspuns:

Cum pot să găsesc melodia de la începutul filmului și fără sâni există paradis vă rog frumos ajutati-ma