| stefania_1904 a întrebat:

Unde pot sa gasesc ultimul episod din nini in limba romana? adic episodul 60 dar nu vteau sa apara vocile tarziu

Răspuns Câştigător
38 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Nini nu are 60 de episoade, are 128. Deci ultimul episod din Nini este episodul 128 pe care il poti vedea pe youtube in spaniola, nu in romana. in romana nu il poti vedea inca in romana deoarece nu s-a difuzat la televizor. Suntem abia pe la episodul 55, mai sunt 5 pana la 60. Dar il poti vedea pe youtube in spaniola.
Aici il poti vedea in spaniola, episodul 60: http://www.youtube.com/watch?v=HZrfVQezc7o&feature=related
Si aici pe 128: http://www.youtube.com/watch?v=uOgwRjbCHT8&feature=related

P. S In ep 60 se saruta cei doi:Nini si Tomas.
Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe net scrie asa,, desene animate nini episodul 60!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 128

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau,

am ajuns la episodul 57 daca vrei sa-l vezi dar e in spaniolahttp://www.youtube.com/watch?v=ipQIOpxV7wI&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini nu are 60 de episoade, are 128. Deci ultimul episod din Nini este episodul 128 pe care il poti vedea pe youtube in spaniola, nu in romana. in romana nu il poti vedea inca in romana deoarece nu s-a difuzat la televizor. Suntem abia pe la 59.Luni va da la televizor episodul 60 din Nini. Numele ei adevarat (Florencia Bertotty)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l_am vazut.nicolas pleaca, nini planifica nunta cu thomas, lola ramane acasa cu martin, dar pentru.ca copiii faceau multa mizerie pleaca, apoi se impaca cu martin, anhelito o cere pe carmen in casatorie, viky ramane cu sebastian, ceo cu tonny, zoe cu ceama, nini arunca lucrurile lui nicolas in tomberon, iar victor le gaseste.victor a ajuns cersetor apropo.la nunta lui nini cu ambasadorul ea nu mai poate vorbi decat cu vocea lui nicolas.toti spun ca vocea ei seamana cu a lui nico.vine victor si spune la toti ca nini e nico. ea fuge plangand, thomas se duce la ea, ii zice ca nu o poate ierta si pleaca.nini vrea sa plece, toti sunt suparati pe ea, doar sisi o implora sa nu plece. apoi vine thomas ii zice lui nini ca o iubeste se saruta si vine sisi cu toti cei de la ambasada imbracati in nicolas ca sa ii faca lui nini o surpriza, toti incep sa rada si nunta este din nou a doua zi. lola si martin raman un cuplu, sophia ramane prietena cu ei si momentul mult asteptat... nini si thomas isi pun verighetele si se casatoresc. SFARSIT. PS. poti sa il vezi si tu pe youtube.are 11 parti

| millena a răspuns:

Nini are 128 episoade dar luni apare episodul 60 in romana! kisswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini nu are 60 de episode ci are 128.Nu le poti urmari episoadele in romana dar le poti urmari in spaniola pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci eu am ajuns la episodul in care Celina e bolnava

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti naivi pe situl peteava.ro poti gasi orice in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu spaniola pe de rost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il poti gasi pe situl www.telenovela nini disney channel ultimul episod in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VaiVai. visatori sunteti.Eu am venit din Spania deci stiu spaniola. le pot vedea pe absolut toate doar ca eu una nu am de gand sa ma uit la toate dintr-o data fiindca dupa aia nu mai am la ce ma uita. Intra pe www.desene-animate-online.net sau pe www.peteava.ro sau pe www.desene-animate-rascuplans.ro si cauta serialul nini.Sau invatati spaniola.Sa stiti ca e usoara. parerea mea E mai fain sa stii spaniola fiindca intelegi si cantecele care se dau in nini. trebuie sa recunosc serialul e fain.Acum ma scuzati, tocmai ma uit la episodul 65.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VaiVai. visatori sunteti.Eu am venit din Spania deci stiu spaniola. le pot vedea pe absolut toate doar ca eu una nu am de gand sa ma uit la toate dintr-o data fiindca dupa aia nu mai am la ce ma uita. Intra pe www.desene-animate-online.net sau pe www.peteava.ro sau pe www.desene-animate-rascuplans.ro si cauta serialul nini.Sau invatati spaniola.Sa stiti ca e usoara. parerea mea E mai fain sa stii spaniola fiindca intelegi si cantecele care se dau in nini. trebuie sa recunosc serialul e fain.Acum ma scuzati, tocmai ma uit la episodul 65

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe google acolo poti gasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desenul animat nini episodul 60 in lb romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimul episod este episodul 128! NU 60! Si daca vreai sa il vezi astepti la televizor ep. 128, sau mai lasi fitele si il vezi pe youtube in spaniola! Apropo nini revine in luna martie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare. de ce nu se mai difuzeaza pe disney channel „nini„?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VaiVai. visatori sunteti.Eu am venit din Spania deci stiu spaniola. le pot vedea pe absolut toate doar ca eu una nu am de gand sa ma uit la toate dintr-o data fiindca dupa aia nu mai am la ce ma uita. Intra pe www.desene-animate-online.net sau pe www.peteava.ro sau pe www.desene-animate-rascuplans.ro si cauta serialul nini.Sau invatati spaniola.Sa stiti ca e usoara. parerea mea E mai fain sa stii spaniola fiindca intelegi si cantecele care se dau in nini. trebuie sa recunosc serialul e fain.Acum ma scuzati, tocmai ma uit la episodul 65.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stie nimeni. ne pare rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu si eu il caut de atata timp mi-ar placea sa il vad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta ma intrebam si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand mai incepe nini in romana doresc raspuns urgent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut dar nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe Nini ultimul episod primul si vei gasi episodul 60 in limba romana si vocile sunt fara intarzieri

| ღdiaღ a răspuns:

Incepe pe 14 martie, cu episodul 62...pa,pa.

| Tudor_9387 a răspuns:

Sa spun sincer il gasesti la http://ninitradusinromana.ro

Eu l-am vazut, dar doar in espaniola.Inca nu-l poti vedeain romana pentru ca inca nu s-a difuzat pe Disney Cannel.Dar nu-i nimica.Trebuie doar sa avem rabdare pana la ultimul episod. Sper cate-am ajutat.Ciao!