| andra_9216 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Vreau sa joc The Sims3 si modulele lui. La instalare sunt sigura ca nu fac nicio greseala. Ii fac update simsului de baza si modulului The Sims3 World Adventure in ordinea corespunzatoare, instalez dupa aceea, The Sims3 Late Night, schimb regiunea iar cand vreau sa joc imi da eroare si spune ca nu este copia valida. Am incercat sa schimb regiunea, ca unii oameni spuneau ca e din cauza regiunii, dar tot nu a functionat. Am incercat sa pornesc simsul si din alte module cum ar fi: The Sims3 Ambition, The Sims3 Town Life Stuff, The Sims3 Generation. Dar spune acelasi lucru indiferent din care l-as porni. Si sunt sigura 100% ca nu am avut netul pornit la instalare si la rularea jocului. Id-iul meu e,, andra_sweet_1998,,.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexxCik a răspuns:

Te ajut eu cu mare drag. Da-mi add la idi-ul speedy_gonzales_NFS... sau ma gasesti pe facebook. Si eu am avut aceeasi problema ca tine dar am rezolvat-o. Uite facebook-ul meu : https://www.facebook.com/carmina.ioana.33

| andra_9216 explică:

Crack-ul sunt sigura 100% ca am bagat crack-ul foarte bine. sunt experta in sims. Joc jocul asta de cand eram mica si am jucat acum cativa ani Sims3 cu toate modulele aparute atunci si mi-a mers. Nustiu ce am facut, ce update i-am facut dar mi-a mers. Si trebuie neaparat sai faci update sims-ului de baza pentru ca iti cere la instalarea altor module, daca nu ii faci, nu te lasa sa le instalezi.