| Evelyna a întrebat:

stiu ca va tot bat la cap cu simsul dar am niste probleme.La sims3 cum pot fi vedeta? Am sims3 late night dar nu stiu cum sa procedez.Va rog mult explicati-mi si de unde pot cumpara haine in sims! Mersi!

Răspuns Câştigător
| medeutza a răspuns:

Pai ca sa fi vedeta trebuie sa te intalnesti cu o vedeta si de unde sti ac e vedeta cand ii apare numele apr stelute si asata inseamna ac e vedeta vb cu ea si sus in camult tau apare o busola nu stiu ce e chestia asta si cand il impli vei vi vedeta si asa mai departewinking cu ahine trebuie sa dai bani adevarati asa stiu euwinking succes

1 răspuns:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu stiu ce trebuie sa faci pentru a fi vedeta, dar stiu ca hainele poti sa ti le downloadezi de pe net...http://www.thesims3.com/ incearca aici