| d3javw a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va doriti sa realizati ceva sa fiti mai populari dar nu reusitihappy?

5 răspunsuri:
| BlueFire1 a răspuns:

Da am incercat de doua ori prima uara nu mia reusi dar a doua uara da dar daca totusi nu merge impunete prin forta si daca nu poti iate de un viciu apreciat in acel grup

| FadetoBlack a răspuns:

Nu.

| FadetoBlack a răspuns (pentru BlueFire1):

Nu o să ajungi niciodată populară cu scriusul ăsta, un sfat: Învaţă să scrii.

| FadetoBlack a răspuns (pentru BlueFire1):

Scrisul*

| UnleashedPsycho a răspuns:

Dorinţa de popularitate mi se pare stupidă. Dacă eşti prost/inteligent, eşti indiferent dacă eşti popular sau
forever a stone =) Nu înţeleg scopul şi nu înţeleg de ce şi-ar dori cineva aşa ceva.
Baftă!