| cipp94 a întrebat:

Voi aveti o parere buna despre voi?

6 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

În general da. Acum, nu ştiu cât e de obiectivă această părere happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,normal sunt frumos,destept,inalt,incredibil, dar cea mai mare calitate a mea este modestia, n am ce face asa sunt eu(((

| Libelle a răspuns:

Uneori nu am.

| AG a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca pana acum nu aveam, deoarece aveam proasta impresie ca mie mi se intampla toate tampeniile din lume. Dar nu mai e asa, chiar am o parere buna[poate chiar narcisista]. Dar pana la urma, toti suntem speciali, si toti avem ceva unic. In concluzie, da, am o parere foarte buna despre minehappy

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Desigurbatting eyelashes

| cipp94 explică:

Eu nu, nu sunt deloc cum as vrea sa fiu, e adevarat ca suntem speciali cu totii in felul nostru... consider ca pe langa calitati avem in aceeasi masura si defecte.
Defectele le manipulam, le ascundem, incercam sa nu le acceptam si sa acceptam doar calitatile.
Sa zicem... daca suntem frumosi, asta ne face incerzatori, rautaciosi. Daca suntem destepti le dam peste nas celorlati mai prosti, stim sa le aratam o parere mai buna intr-o discutie. Daca suntem socialbili, incepem sa barfim, sa ascundem impresii despre cei din jur.
Eu nu am o parere buna despre mine pentru ca vreau intotdeauna sa fiu mai bun si arat tot ce pot, unde pot, uneori nu reusesc si asta imi aminteste ca sunt slab si nu puternic.