| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati alege intre

Rock sau goth?

Rockerita veritabila sau mylei cirus?

Black metal sau folk metal?

Nazi sau punk?

Avril Lavigne sau Angela Grossow?

Scene sau emo?

Black Veil Brides sau Black Sabbath?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Deedeek a răspuns:

Angela Gossow is hot(L) Tocmai salivam la Rise of the Tyrant(L). Black metalul e totusi cel mai bun tip de metal, cu toate ca si goth-ul facut cum trebuie are farmecul lui. Cat despre folk metal, recomand cu caldura Empylver (mai putin cunoscut tipul - e one-man-band). E folk metal chinezesc, suna superb(L)

Avril Lavigne...laughing Totusi...laughing Draconian FTW!big grin

| kat2108 a răspuns:

Pai...
Rocktongue
Rockeritza veritabila, logic
Black metal
Punk
Avril Lavigne
Siiiii
Scenebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Rock
2. Rockerița veritabilă (Miley nici măcar nu cântă oh go on)
3. Black Metal, deși nu mă omor după el
4. Nazi deși e puțin exagerat, punk mi se pare de cele mai multe ori o imitație nașpa
5. Arch Enemy love struck
6. Scene...
7. Black Sabbath

Răspuns utilizator avertizat